fbpx

Ne čekajte sutra – idealan je trenutak za BMW X1

BMW kampanjama “Ne čekajte sutra” se od seprembra 2018. pridružio BMW X1 18d, koji je sada dostupan po posebnoj akcijskoj ceni od 29.990 eur i donosi uštede preko 4.100€

Sve želje i potrebe usklađene su sa uživanjem u vožnji kada je BMW X1 u pitanju, jer to je automobil većih proporcija koji zrači samopouzdanjem. Zahvaljujući kombinaciji BMW EfficientDynamics i efikasnih BMW TwinPower Turbo dizel motora, BMW X1 ostvaruje veoma malu potrošnju goriva i emisiju izduvnih gasova.
BMW X1 sDrive 18d dostupan je po posebnoj ceni od 29.990€ sa uštedom od 3.448€ u odnosu na redovnu cenu, dok model BMW X1 sDrive 18d u xLine paketu opreme ima akcijsku cenu od 34.990€ i donosi 4.188€ uštede. Oba modela poseduju BMW TwinPower Turbo dizel agregate zapremine 1.995 cm3 i 150 KS.
BMW X1 je najprodavaniji kompaktni SUV model BMW proizvođača u Srbiji, a prema poslednjim istraživanjima tržišta koje je sproveo JATO Dynamics, model BMW X1 je sa 49.994 prodata primerka najtraženiji u kategoriji kompaktnih SUV vozila i ima udeo na evropskom tržištu od 37%.
Upoznajte se bolje sa ponudom, zakažite test vožnju ili kontaktirajte najbliži BMW prodajni salon i zatražite ponudu za ovaj model. Saznajte više na www.bmw.rs
Raspitajte se kod BMW prodajnih savetnika i za FLEKSIBILNO FINANSIRANJE – BMW Select Financing.
Saznajte kako možete voziti novi BMW X1 za mesečnu ratu koja Vama odgovara, a koja se kreće od minimalnih 61€ do maksimalnih 726€ mesečno. Pogledajte video o tome kako funkcioniše BMW Select Financing www.youtube.com

  • Show Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

“Plus 1” Dacia specijalna letnja ponuda

Dacia svojim kupcima uvek daje više, pa tako je i sada za sve one ...

Novi Hyundai modeli stigli u Srbiju

Budući da je Car Show otkazan, Hyundai Srbija predstavlja nove modele na tržištu Srbije, ...

Novo premijum EKO Racing 100 RON gorvo na EKO pumpama

Kompanija EKO Serbia najavila početak prodaje premium goriva EKO Racing 100 RON i veliku ...

Geely na sajmu u Beogradu – Ekskluzivne ponude i evropska premijera

Geely na sajmu u Beogradu: Ekskluzivne ponude i evropska premijera modela Geely Coolray Geely ...

Opel Crossland X EKO automobil godine u Srbiji za 2018.

Opel Crossland X B1.6DT Ecoflex MT5 poneo je titulu EKO automobil godine u Srbiji ...

Premijera za Škodu Vision iV u Ženevi

Češki proizvođač će predstaviti sledeći korak u smeru elektromobilnosti concept studijom ŠKODA VISION iV ...