fbpx

Dacija organizovala porodični piknik za završetak leta

Da porodično okupljanje vlasnika jedne marke vozila može da bude veoma uspešan i odlično organizovan porodični skup dokazala je Dacia

Marka Dacija, osim što je kod nas veoma popularna praktično sa svim svojim modelima, prepoznatljiva je i po događajima koje organizuje za vlasnike svojih vozila, obaranjima Ginisovih rekorda, i, na kraju, gajenju porodičnog duha.
Za kraj ovog leta, predstavništvo Renault Nissan Srbija sa saradnicima, organizovala je svojevrstan oproštaj od leta uz piknik nazvan “Dobra nova vremena”. Porodični piknik kojem je prisustvovalo oko 1.500 gostiju, organizovan je u popularnon izletištu Letenka, u nacionalnom parku Fruška Gora, i to u najboljem maniru svojih tradicionalno odlično organizovanih događaja.
Uz odličnu muziku, kvalitetnu hranu, test vožnje modela Dacia, ali pre svega, mnogo zabave i simpatičnih takmičenja i društvenih igara za sve od 7 do 77 godina (mada je raspon godina prisutnih gostiju bio mnogo veći), velik broj gostiju je imao priliku da barem jedan dan “pobegne” u prirodu, opusti se i ceo dan uživa.
Sve skupa, sa naše strane sve čestitke za odličnu organizaciju i dobru atmosferu, i poruka celom timu predstavništva Renault Nissan Srbija, da ne treba da se čude što ih vlasnici Dacia vozila često pitaju kada će organizovati neko druženje. Jednostavno, pitaju zbog toga se na ovakvim događajima lepo provedu u porodičnom okruženju. Treba li bolji razlog od toga?

 

  • Show Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Šta nas zapravo čeka na Formuli 1 u Silverstoneu

Mnogo se priča o eksperimentalnom formatu Formule 1 koji uključuje sprint trku u subotu, ...

Zašto Mercedes EQC nema prtljažnik i napred, a mogao bi?

Upravo predstavljeni Mercedes EQC, u tradicionalnom motorskom prostoru nema prtljažnik, a mogao bi. Zbog ...

Alfa Romeo Giulia SWB Zagato je kupe dvosed

Alfa Romeo Giulia SWB Zagato je predstavljena kao sportski kupe dvosed a bazirana je ...

Formula 1 – Red Bull menja motor Verstappenu?

Na spekulacije da bi Red Bull mogao promeniti motor u Versappenovom bolidu, Helmut Marko ...

Extreme E je trka i za promene

Extreme E će mnogo toga novog doneti u svet auto trka, i to ne ...

Bugatti “Macaron” značka je ručni rad i pravi se 10 sati

Iako su znakovi proizvođača automobila vrlo bitni simboli brendova, fizičke značke koje se nalaze ...