fbpx

Renault udružuje snage sa filmom „Solo: Star Wars priča“

Renault udružuje snage sa filmom „Solo: Star Wars priča“ i poziva svoje kupce da odaberu drugačiji put

Renault, u saradnji sa filmom „Solo: Star Wars priča“, pripremio je svojim kupcima uzbudljivo iskustvo u iščekivanju bioskopske premijere novog filma, 24. maja 2018. godine. Od aprila do jula 2018. godine, kompanija Renault poziva sve da „odaberu drugačiji put“ kroz veliku evropsku kampanju, osmišljenu i realizovanu u saradnji sa kompanijama Lucasfilm, Disney i Publicis Conseil. Reč je o saradnji bez presedana za ovaj francuski automobilski brend, koja će se istovremeno održavati u 25 zemalja širom Evrope.
Kada Renault i film „Solo: Star Wars priča“ udruže snage, prirodno je očekivati avanturu. Novi film, u kom ćemo se ponovo susresti sa našim omiljenim odmetnikom u celoj galaksiji, otkriva nam kako je Han Solo, odabravši drugačiji put, upoznao svog moćnog budućeg kopilota, Čubaku. Sada, zahvaljujući karakteristikama modela Renault KADJAR – pogonu na sva četiri točka, sistemu za aktivno kočenje u slučaju nužde i sistemu za nadzor mrtvog ugla – Renault svojim kupcima nudi priliku da i oni „odaberu drugačiji put“.
Da li ste spremni da odaberete drugačiji put?
Uzbudljivo putovanje na koje vas vode Renault i „Solo: Star Wars priča“ počinje televizijskom reklamom u kojoj jednu od glavnih uloga igra Čubaka. Renault je na kreiranju specijalnih efekata u televizijskoj reklami radio sa vodećom kompanijom za vizuelne efekte, Industrial Light & Magic, koja je poznata po svom radu na filmovima iz Star Wars franšize.
Pored reklamne kampanje, kompanija Renault organizuje i nagradni konkurs koji će učesnicima pružiti šansu da osvoje neke od raznovrsnih Star Wars nagrada, kao i da dožive svoje sopstveno Kadjar iskustvo. Svi zainteresovani mogu da se prijave na konkurs putem Internet stranice www.renaultkadjar.rs ili posetom najbližem Renault prodajnom salonu.
Uz televizijsku reklamu i štampane materijale za obaveštavanje javnosti, većina komunikacije u ovoj kampanji odigravaće se preko digitalnih platformi. Sav sadržaj je kreiran sa posebnom pažnjom na individualna interesovanja kupaca, pružajući svakoj publici odgovarajuće, prilagođeno iskustvo.

  • Show Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Nova Toyota Corolla Cross stiže

Nova Toyota Corolla Cross stiže u prefinjenom SUV stilu i s jedinstvenim paketom GR ...

Specijalno izdanje Hyundai Tucsona debituje u Evropi

Specijalno izdanje Hyundai Tucsona debituje u Evropi i obeležava 20 godina uspeha ovph modela ...

Sačekajte zimu spremni uz Opelovu flash akciju čišćenja vozila sa lagera

Dočekajte spremno zimu u novim Opelovim automobilima koje možete nabaviti po povoljnijim cenama u ...

Kampanja kompanije Hyundai Srbija ”Superheroji na putu”

Kampanja kompanije Hyundai Srbija, ”Superheroji na putu”, posvećena povećanju bezbednosti dece u saobraćaju, ove ...

Mercedes – Benz predstavio EQB novi električni SUV

Mercedes – Benz je u Kini predstavio EQB kompaktni električni SUV i proširio ponudu ...