fbpx

MSA Launch Edition H1 cilja savršenstvo

Mil-Spec Automotive (MSA) je predstavio svoj Launch Edition H1, a ako vam se sviđa, možete imati jedan za najmanje 218.499 dolara

Foto: MSA

Ako mislite da je Hummer H1 savršen SUV, ili bar blizu savršenog, onda je ovo poslastica za vas. Mil-Spec Automotive (MSA) je predstavio svoj Launch Edition H1, a ako vam se sviđa, možete imati jedan za najmanje 218.499 dolara. MSA tvrdi da njihov Hummer zadržava sve vrline običnog H1, eliminiše slabe tačke, i donosi sav potreban luksuz.

Foto: MSA

Dostupan je u pet konfiguracija: pick up sa tvrdim krovom i četvoro vrata, tvrdi krov zakošen pozadi, karavan sa tvrdim krovom, SUV sa tvrdim krovom, ili pick up sa tvrdim krovom, dvoja vrata, i produženim tovarnim prostorom. „Modernizacija“ počinje od H1 donator vozila, koje se potpuno rastavi, i nakon toga pažljivo sastavi od strane specijalizovanog tima u gradi Vičita u Kanzasu.

Foto: MSA

„Proveli smo dve godine na istraživanje, dizajniranje, i razvoj prototipova u našoj potrazi da stvorimo savršeno vozilo i postigli smo cilj sa našim Launch Editionom.“, navodi CEO kompanije MSA, Adam Mitchell, u saopštenju.

Foto: MSA

Ono što pokreće ovu „zver“ je 6.6 litarski V8 Duramax turbo dizel sa 500 KS i 1355 Nm obrtnog momenta. Snaga se prenosi kroz šestostepeni automatski menjač. Za još „suroviji“ izgled, H1 je dobio par cevastih odbojnika uz mnoštvo LED rasvete, kao i naplatke u vojnom stilu. U unutrašnjosti se nalaze ručno šivena koža, fensi sedišta, premijum audio sistem, kao i razni dodaci za koje se doplaćuje.

Foto: MSA

 

  • Show Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Nova Toyota GR Yaris pomera granice

Nova Toyota GR Yaris imala je svetsku premijeru na Salonu automobila Tokio 2024, uz ...

Sebastien Loeb vozi za Hamiltona u Extreme E

U vozaču i vlasniku samo jednog tima u Extreme E šampionatu imaćemo 16 titula ...

Test MG ZS 1.0 Luxury A/T

Test MG ZS 1.0 Luxury A/T je imao zadatak da nam otkrije da li ...

Volkswagen ID.Cross ispunjava obećanja

Volkswagen ID.Cross ispunjava obećanja, vraća dugmiće i biće zvanično predstavljen na IAA u Minhenu ...

Kako je Ferdinand Piech osmislio Bugatti Veyron?

Kako je Ferdinand Piech osmislio Bugatti Veyron i njegov revolucionaran i moćan W16 pogonski ...

Hyundai za Konu N pripremio osmostepeni DCT menjač

Prvi SUV kompanije Hyundai visokih performansi biće dostupan sa osmostepenim menjačem sa dodatnim podmazivanjem ...