fbpx

Prvi pogled na nezvanične slike novog BMW-a Z4

Procurele su slike novog BMW-a Z4, koje i pored toga što su malo mutne, liče na oficijelne slike koje bi pronašli u zvaničnom saopštenju

Procurele su slike novog BMW-a Z4, koje i pored toga što su malo mutne, liče na oficijelne slike koje bi pronašli u zvaničnom saopštenju. Prve zvanične slike novog Z4 (a verovatno i priložene u punoj rezoluciji) ćemo moći da vidimo 23. avgusta, kada bude zvanična premijera dugočekivanog roadstera. Slike koje trenutno imamo pokazuju Z4 u M40i verziji, za koju očekujemo da će dolaziti sa 3.0 litarskim rednim šestocilindarskim benzincem sa dva turbo punjača, sa oko 380 KS.

U kabini možemo videti armaturu orijentisanu ka vozaču, sa dosta detalja sa izgledom poliranog aluminijuma. Na centralnoj konzoli, uz ručicu automatskog menjača, nalaze se tri dugmeta za biranje moda vožnje: Sport, Comfort, i EcoPro. Tu su i mali prostor za sitnice uz bežični punjač telefona i USB portove, a BMW je odlučio da zadrži dugmiće za biranje radio stanice na instrument armaturi.

Ipak, umesto tradicionalne instrument table, BMW je odlučio da stavi digitalni ekran, koji smo videli u novoj Seriji 8. Za više, kao i zvanične detalje o novom BMW-u Z4 ćemo sačekati i zvaničnu premijeru.

  • Show Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Porsche uvećao 911 AWD porodicu

Porsche uvećao 911 AWD porodicu uz više snage iz šestocilindraša i više standardne opreme ...

Formula u Srbiji – iluzija ili vrhunsko uživanje?

Postoje moćni putnički automobili sa stotinama konja i raznim Sport – GT – RS ...

Jeep predstavio Renegade 4xe Plug-in Hybrid

Jeep je u Renagade ugradio efikasan plug-in hibridni pogon i spojio ekologiju sa terenskim ...

Spasi firmu i skloni se

Volkswagen Grupa izabrala je novog CEO-a Herberta Diessa, koji će nakon samo dve godine ...

Mitsubishi L200 u korak sa konkurencijom

Konkurencija u pick up segmentu se zaoštrava, pa je i Mitsubishi unapredio svoj globalno ...

Formula 1 – Antonelliju pobeda u Majamiju

Formula 1 – Antonelliju pobeda u Majamiju u trci čiji start je pomeren tri ...